четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 192
home Хроника

Скопјанец нападнат од три лица во Аеродром

Скопјанец нападнат од три лица во Аеродром

На 28.10.2020 во 21.35 часот во СВР Скопје, И.К.(28) од Скопје пријавил дека околу 21.00 часот, во близина на трговски центар на подрачјето на Аеродром, бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус