среда, 24. јули 2019. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат од неколку лица

Скопјанец нападнат од неколку лица

На 07.07.2019 во 00:10 часот во Полициската станица Чаир, Н.М.(39) од Скопје пријавил дека на 06.07.2019 околу 23:30 часот на ул.„Пелагонија“ во Скопје бил физички нападнат од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.