вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 74
home Хроника

Скопјанец нападнат од две лица со метален предмет

Скопјанец нападнат од две лица со метален предмет

Вчера во 15:00 часот во СВР Скопје, Ј.И.(41) од Скопје пријавил дека во 14.45 часот на бул.„Февруарски поход’’ бил физички нападнат со метален предмет од Ф.Р. и Л.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус