четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 114
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Скопјанец нападнат од две лица пред маркет

Скопјанец нападнат од две лица пред маркет

Во СВР Скопје, П.Г.(35) од с.Инџиково, скопско, вчера во 9 часот пријавил дека на 28.09.2019 околу 02.20 часот пред маркет на улицата „Салвадор Аљенде“ бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус