сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат од две лица

Скопјанец нападнат од две лица

На 19.10.2021 во СВР Скопје, А.Б.(53) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на крстосница на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус