понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 128
home Хроника

Скопјанец нападнат од четири лица во Градски парк

Скопјанец нападнат од четири лица во Градски парк

На 26.09.2021 во 01:30 часот во СВР Скопје, Д.Џ.(33) од н.Илинден во Скопје пријавил дека околу 00:30 часот во Градски парк, по претходна расправија, бил физички нападнат од четири лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021