вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Хроника

Скопјанец нападнат на „Бутелска“

Скопјанец нападнат на „Бутелска“

На 18.08.2019 во 15:00 часот во СВР Скопје, А.К.(31) пријавил дека истиот ден околу 14:00 часот на улица „Бутелска“ бил физички нападнат од две лица.

Се работи на расчистување на случајот.