среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат и ограбен во своето возило

Скопјанец нападнат и ограбен во своето возило

На 08.12.2021 во 00:06 часот во СВР Скопје, О.К.(55) од Скопје пријавил дека на бул.„Србија“, во неговото возило „цитроен“, бил физички нападнат од Е.Н., кој притоа му одзел пари и мобилен телефон.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус