вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 173
home Хроника

Скопјанец нападнат и ограбен

Скопјанец нападнат и ограбен

На 16.09.2021 околу 17:20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Македонско Косовска бригада“, Р.Ј.(34) од Скопје бил физички нападнат од А.Н.

Тој притоа му одзел пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021