среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 171
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 19.09.2021 во 22:00 часот во Полициската станица Аеродром, Б.Н.(26) од Скопје пријавил дека на бул.„Трета Македонска Бригада“ бил каснат од куче скитник.

Локални избори 2021