четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 46
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 13.05.2021 во 14:30 часот во Полициската станица Аеродром, Д.С.(25) од Скопје пријавил дека на бул.„Видое Смилески Бато“ бил каснат од куче скитник.

ЕУРО 2020

Македонија