сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 01.05.2020 во 10:40 часот во Полициската станица Драчево, Д.Р.(48) од Скопје пријавил дека на ул.„Иван Хаџи Николов“ бил каснат од куче скитник во пределот на десната нога.

Коронавирус