петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 27.05.2019 година во 23:50 часот во Полициската станица Центар, П.К.(30) од Скопје пријавил дека на улица „Кеј 13-ти Ноември“ бил каснат од куче скитник.

Тој е каснат во пределот на десната нога.

Коронавирус