понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 117
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 13.05.2019 година во 12:50 часот во Полициската станица Аеродром, Љ.М.(49) од Скопје пријавил дека на 12.05.2019 година во 20:00 часот на ул.„Партение Зографски“ бил каснат од куче скитник во пределот на десната потколеница.

Коронавирус