недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 94
home Хроника

Скопјанец каснат од куче скитник

Скопјанец каснат од куче скитник

На 05.03.2019 година во 12:30 часот во Полициската станица Центар, А.Т.(58) од Скопје пријавил дека на 04.03.2019 година околу 11:35 часот на улица „Кеј 13-ти Ноември“ бил нападнат и каснат од куче скитник во пределот на десната потколеница.

Коронавирус