вторник, 13. април 2021. Вести денес: 1
home Хроника

Скопјанец каснат од куче на Кеј

Скопјанец каснат од куче на Кеј

М.Т.(44) од Скопје пријавил дека на улица „Кеј 13 Ноември“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.

Скопјанец случајот во пријавил вчера во 15.10 часот во Полициската станица Центар.

Коронавирус