вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 170
home Хроника

Скопјанец каснат од куче кај „Бисер“

Скопјанец каснат од куче кај „Бисер“

На 23.03.2019 година во 08:00 часот во Полициската станица Аеродром  Р.М.(50) од Скопје пријавил дека на 22.03.2019 година околу 21:15 часот на булеварот „Јане Сандански“ пред Трговскиот центар Бисер бил каснат од  куче скитник во пределот на десната подколеница.

Коронавирус