вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец ја пронајде својата мајка почината, познат нејзиниот идентитет

Скопјанец ја пронајде својата мајка почината, познат нејзиниот идентитет

На 04.08.2020 во 15:05 часот во СВР Скопје, од лекар од Итна медицинска помош било пријавено дека околу 12:40 часот во домот на ул.„Женевска“ во Скопје Б.М.(57) ја пронашол својата мајка Н.М.(71) почината.

Лекар констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.