понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 127
home Хроника

Скопјанец истепал дете во Ѓорче Петров

Скопјанец истепал дете во Ѓорче Петров

На 23.09.2020 во 22:45 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Љ.С.(35) од Скопје пријавил дека во 21:55 часот на ул.„Кузман Шапкарев“ неговиот малолетен син бил физички нападнат од И.Н. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус