сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 17
Во живо

ВО ЖИВО: ПРОТЕСТ ЗА ПОЛИКЛИНИКА ВО БУТЕЛ!

home Хроника

Скопјанец исчезнал пред една недела, вчера го пријавиле во полиција- се трага по лицето

Скопјанец исчезнал пред една недела, вчера го пријавиле во полиција- се трага по лицето

Во Полициската станица Ѓорче Петров, Г.С.(48) од Скопје вчера во 18 часот пријавил дека на 17 јануари 2019 година од 15 часот од дома се оддалечил С.П.(75) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус