среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 20
home Хроника

Скопјанец имал полов однос со малолетно лице во хотел – го затекна полицијата

Скопјанец имал полов однос со малолетно лице во хотел – го затекна полицијата

На 27.11.2020 во 20:46 часот во една од собите во хотел во о.Центар, Скопје полициски службеници го затекле Д.К. (28) од Скопје при полов однос со малолетно лице.

Д.К. е приведен во Полициската станица Центар и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус