петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец физички нападнат од повеќе лица во центарот на градот

Скопјанец физички нападнат од повеќе лица во центарот на градот

На 10.01.2020 во 23.45 час. С.Љ (54) од Скопје, пријавил дека на ул. „Кирил и Методиј“ во Скопје бил физички нападнат од повеќе лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус