недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 5
home Хроника

Скопјанец физички нападнат од неколку лица на Камениот мост

Скопјанец физички нападнат од неколку лица на Камениот мост

Ноќеска 15 минути по полноќ во СВР Скопје, М.Т.(23) од Скопје пријавил дека вчерта околу 18:30 часот на Камениот мост во Скопје, поради претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус