вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 87
home Хроника

Скопјанец физички нападнат на скопскиот аеродром

Скопјанец физички нападнат на скопскиот аеродром

На 27.06.2021 во 01.50 часот во СВР Скопје, О.Е.(32) од с.Шишево, скопско, пријавил дека околу 00.25 часот на влезот од Меѓународен аеродром Скопје, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од две лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус