недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 66
home Хроника

Скопјанец физички нападнат на Бит Пазар

Скопјанец физички нападнат на Бит Пазар

На 20.09.2021 во 11.38 часот во СВР Скопје, А.Ш.(38) од Скопје пријавил дека на 17.09.2021 околу 11.55 часот во близина на маркет на подрачје на Бит Пазар, по претходна расправија, бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021