понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 172
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Хроника

Скопјанец е татко од пеколот: Сексуално го нападнал својот син

Скопјанец е татко од пеколот: Сексуално го нападнал својот син

Вчера во полициската станица Дебар, жена пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг од Скопје полово го нападнал нивниот син.

Вчера во 15:15 часот во Полициската станица Дебар, 50-годишна жена пријавила дека во периодот од 14.07. до 04.08.2019 во куќа во Дебар нејзиниот поранешен сопруг С.Ј. од Скопје, извршил полов напад над нивниот син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, се наведува во соопштението од МВР.

Коронавирус