недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 74
home Хроника

Скопјанец бара помош од полицијата: Ми исчезна сопругата

Скопјанец бара помош од полицијата: Ми исчезна сопругата

На 31.08.2021 во 04:00 часот во Полициската станица Гази Баба, М.Д.(40) од Скопје пријавил дека од дома во се оддалечила неговата сопруга М.Д. (35) .

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021