понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 130
home Хроника

Син си ја нападнал својата мајка во тетовско

Син си ја нападнал својата мајка во тетовско
илустрација

На 13.06.2021 во 01:15 часот полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода Е.А.(27) од тетовско село, поради постоење основи на сомнение дека на 12.06.2021 околу 18:00 часот физички ја нападнал неговата мајка.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Коронавирус