петок, 25. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Син си го претепал татко му во Батинци

Син си го претепал татко му во Батинци

На 14.01.2019 година во 11:30 часот во СВР Скопје, Б.А.(36) пријавил дека во село Батинци А.О.(28) од село Батинци физички го нападнал неговиот син.

Поднесен е соодветен поднесок против А.О..

Коронавирус