сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Син насилник од Битола, си ги истепал своите родители

Син насилник од Битола, си ги истепал своите родители

На 20.07.2020 во 22:30 часот во СВР Битола, М.Н.(84) од Битола пријавила дека околу 17:30 во семејната куќа, додека седела со сопругот С.Н., нивниот син Б.Н. физички ги нападнал двајцата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус