вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 50
home Хроника

Син физички го нападнал својот татко

Син физички го нападнал својот татко

Вчера (21 јули) во 13 часот и 10 минути, 48-годишен тетовец во СВР Тетово пријавил дека физички бил нападнат од неговиот 27-годишен син.

Портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифсоки информира дека се расчистува и документира случајот.

Пријавениот денеска ќе биде повикан во Полициската станица Тетово.

Коронавирус