понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 131
home Хроника

Си го пронашол братот мртов во куќа во Скопје

Си го пронашол братот мртов во куќа во Скопје

На 18.02.2018 година во 16,00 часот во Скопје во куќата во која живеел,  пронајден бил починат Ж.М.(67).

Телото било пронајдено од страна на неговиот брат.

Смртта ја констатирал доктор од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинтел телото било предадено на обдукција.

Коронавирус