понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 55
home Хроника

Штипјанец по две недели го пријавил синот за исчезнат

Штипјанец по две недели го пријавил синот за исчезнат

Четириесет и седум годишниот И.В. од Штип на 22-ри месецов околу 16.30 часот во Сектор за внатрешни работи Штип го пријавил за исчезнат неговиот син Р.В.(26).

Според пријавата Р.В. последен пат бил виден на 08.01.2018 година.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус