понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Хроника

Шеснаесетгодишна скопјанка отишла на биоенергичар, а тој полово ја нападнал допирајќи ја по градите и интимните делови од телото

Шеснаесетгодишна скопјанка отишла на биоенергичар, а тој полово ја нападнал допирајќи ја по градите и интимните делови од телото

Во текот на вчерашниот ден во 14:40 часот во СВР Битола е пријавено дека истиот ден околу 11. 00 часот 16-годишна девојка од Скопје со нејзината тетка од Битола, отишла кај  М.Н– биоенергичар од Битола, при што истиот  врз неа извршил полови дејствија допирајќи ја во пределот на градите, телото и интимните делови, информираат од МВР.

СВР Битола презема мерки за расчистување на настанот.

Коронавирус