недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 96
home Хроника

Сестра си го пријавила братот во ПС Карпош: Исчезнал вчера

Сестра си го пријавила братот во ПС Карпош: Исчезнал вчера

Синоќа во 18:45 часот во Полициската станица Карпош, Ј.Н. (63) пријавила дека истиот ден околу 15:00 часот од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот брат П.Н. (68).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021