недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 62
home Хроника

Семејна расправија во Крива Паланка- си го претепал братот

Семејна расправија во Крива Паланка- си го претепал братот

Во Полициска станица Крива Паланка, Ш.С.(29) од Крива Паланка вчера во 23.40 часот пријавил дека околу 21.00 часот при семејна расправија во неговиот дом бил физички нападнат од неговиот брат Н.С..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија