недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Седел во ќебапчилница па физички го нападнале три лица

Седел во ќебапчилница па физички го нападнале три лица

С.Б.(55) од Скопје вчера во 11:00 часот во Полициската станица Чаир пријавил дека на 06.04.2019 околу 21:00 часот во ќебапчилница на улица „Втора Македонска бригада“ бил физички бил нападнат од Ф.Н. и уште две лица. Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус