понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 169
home Хроника

Се запали „Голф 5“ во Скопје

Се запали „Голф 5“ во Скопје

На 14.09.2020 во 11:30 часот во СВР Скопје, Ф.Ф.(29) од Скопје пријавил дека околу 11.00 часот пред зграда на ул.„Валандовска“ настанал пожар во неговото патничко возило „голф 5“, со скопски регистарски ознаки.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

Локални избори 2021