среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 169
home Хроника

Се запали автомобил во движење во струмичко (ВИДЕО)

Се запали автомобил во движење во струмичко (ВИДЕО)
Струмица денес

Се запали автомобил во движење околу 19:30 часот на стариот пат кој води кон Василево. Струмичката пожарна веднаш пристигнала на местото на несреќата и огнот бил изгаснат. Нема повредени и загинати, а причинета е поголема материјална штета, објави порталот Струмица денес.

Коронавирус