понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 75
home Хроника

Се трага по 84- годишен скопјанец, сопругата го пријавила во полиција

Се трага по 84- годишен скопјанец, сопругата го пријавила во полиција

На 11.01.2022 во 14.00 часот во Полициската станица Ѓорче Петров В.К.(84) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Ј.К.(85).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус