четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 198
home Хроника

Се трага по 35- годишен скопјанец

Се трага по 35- годишен скопјанец

Во Полициската станица Ѓорче Петров, вчера во 13 часот, Б.Т. (67) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син И.Т. (35).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус