понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 15
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Се трага по 14- годишен скопјанец

Се трага по 14- годишен скопјанец

Вчера во 14 часот во СВР Скопје, Ф.С. пријавил дека од семејниот дом се оддалечил неговиот син Е.А.(14) од Скопје, за кој, според пријавеното, претпоставува дека се наоѓа во Шуто Оризари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус