сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Се трага по 13-годишно девојче од Скопје

Се трага по 13-годишно девојче од Скопје

На 22.10.2021 во 01.00 часот во СВР Скопје, Ф.Р.(34) од Скопје пријавила дека од семејниот дом се оддалечила нејзината штитеничка С.С.М.(13).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус