четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 88
home Хроника

Се трага по 12- годишно дете од Шуто Оризари

Се трага по 12- годишно дете од Шуто Оризари

Во Полициското одделение Шуто Oризари, вчера во 19:30 часот У.Ф.(50) од Скопје пријавил дека Д.И.(12) се оддалечил од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија