среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 177
home Хроника

Се судриле со автомобили, па физички се пресметале среде центарот на Скопје – еве ги деталите

Се судриле со автомобили, па физички се пресметале среде центарот на Скопје – еве ги деталите

На 08.09.2021 во 21.30 часот во СВР Скопје, Д.С.(20) од Скопје пријавил дека околу 20.30 часот на подрачје на Центар, по претходна сообраќајна незгода, бил физички нападнат од две лица кои биле со патничко моторно возило „ауди“ со скопски регистарски ознаки.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021