сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 73
home Хроника

Се судрија автобус и шлепер во Скопје (ФОТО)

Се судрија автобус и шлепер во Скопје (ФОТО)

Сообраќајка се случи пред малку на „Првомајска“ во Скопје.

Се судрија автобус и шлепер во близина на бензинската „Гулф“.

Според првичните информации на КУРИР, нема повредени лица.

Коронавирус