недела, 22. мај 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Се степале нивните малолетни деца, а истото го направиле и нивните татковци – еве ги деталите

Се степале нивните малолетни деца, а истото го направиле и нивните татковци – еве ги деталите

На 22.01.2022 во 21.00 часот во ПС Гостивар С.Х. (39) од село Горна Бањица гостиварско пријавил дека околу 19.00 во селото откако се сретнал со М.Д (37) од истото село а поради претходна вербална расправија меѓу нивните малолетни деца, истиот физички го нападнал пријавителот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус