недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 112
home Хроника

Се степале колеги вработени во угостителски објект- полицијата го расчистува случајот

Се степале колеги вработени во угостителски објект- полицијата го расчистува случајот

На 20.04.2019 година во 20.00 часот во Полициската станица Карпош, А.И.(20) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 17.30 часот во угостителски објект во трговскиот центар, каде што работел, бил физички нападнат од неговиот колега А.К.. Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус