сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Се степале двајца малолетници во основно училиште- еден од татковците случајот го пријавил во полиција

Се степале двајца малолетници во основно училиште- еден од татковците случајот го пријавил во полиција

На 15.10.2019 во 17.00 часот во СВР Скопје, С.С.(44) од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот во основно училиште во населба Кисела Вода, неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус