среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 175
home Хроника

Се скарале во кафеана, па се степале надвор

Се скарале во кафеана, па се степале надвор

На 22.09.2019 во 04:50 часот во Полициската станица Центар, А.П.(28) од Скопје пријавил дека во 03:00 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од лице со кое претходно имал недоразбирање во угостителскиот објект.

Се работи на расчистување на случајот.

Локални избори 2021